Lounge İstanbul’dan Yeni Bir Hizmet

Lounge İstanbul Sabiha Gökçen, Kütüphanesi, konferans salonu, bilgisayarlı çalışma alanları, ibadet yerlerinin yanı sıra yeni hizmetleri ile müşterilerine özel hissettirmeye devam ediyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan, Türk Hava Yolları özel yolcu salonu Lounge İstanbul Sabiha Gökçen, gün geçmiyor ki hizmetlerine bir yenisini eklemesin. Yolcularının konforunu tüm detayları ile düşünen Lounge İstanbul, müşterilerine ait özel giriş hizmetiyle yolcularının zaman kazanmasını sağlarken bekleme sürelerini daha konforlu bir seviyeye çıkartıyor.

Oturma kapasitesi 146 kişi olan, içerisinde tüm mutfak ikram üniteleri, kütüphane, telekonferans salonu, medya ekranı, bilgisayarlı çalışma alanı, şarj üniteleri, valiz bankoları ve ibadet yerleri bulunduran Lounge İstanbul Sabiha Gökçen gerçekleştirdiği yenilik ile müşterilerinden tam not aldı.

Özel giriş hizmetinden, Türk Hava Yolları ile yurtdışı uçuşlarında Business Class’ta seyahat eden, Elit Plus ve Elit kart sahibi yolcular yararlanabilmektedir.

 

  • Yorumlar
    Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti