Nereye Bakarsan Atlasglobal

Koltuk numaranızı bilmiyor musunuz? Biniş kartınız yanınızda değil mi? Fly&Bus kalkış noktalarını bilmiyor musunuz? Heyecanlanmayın, Atlasglobal Watch yanınızda! Şimdi ücretsiz indirin ve seyahatlerinizi kolaylaştırın.

Havacılık sektörünün son 14 yılına, geliştirdiği yenilikler ve ayrıcalıklı hizmetleriyle damga vuranAtlasglobal, sürekli gelişen dijital gelişmelerin hızını yakalayarak, imzasını attığı bir ilki daha duyuruyor!

Hızla gelişen Teknoloji ve Havacılık sektöründe son yıllarda gerçekleştirdiği projeleri ile ileri adımlar atan Atlasglobal, yeniliklerine müşterilerini şaşırtacak bir haber ile devam ediyor.

Şimdi Tüm Saatler AtlasGlobal’i Gösteriyor

Sloganı ile duyurusunu yaptığı projesinde, watch uygulamasını başlatan Atlasglobal teknoloji çağına ayak uydurmaya devam edeceğini açıkca göstermiş oldu. Peki ne işe yarıyor bu watch? derseniz hemen açıklayalım; uçuşunuz ile ilgili tüm detayları cep telefonunuzdan sonra, apple watch’larınızdan takip edebileceksiniz. Uçuşunuzun PNR numralarını, koltuk bilgilerini, uçuş saatinizin yaklaştığına dair bildirimleriniz ile tam bir seyahat kotpilotunuz olacak bu programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  • Yorumlar
    Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti