Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları İstanbul merkezli hizmetlerine devam eden ve Avrupa, Uzak Doğu, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey Afrika ve Güney Amerika’ya uçuş hizmeti veren büyük bir şirkettir. 2015 yılında Avrupa’nın en iyi havayolu seçilmesiyle birlikte genel anlamda da Dünya’nın en iyi 4. Havayolu firması olarak da hizmetlerine devam etmektedir. Toplamda 280 noktaya sefer düzenlemektedir.

En Uygun THY Biletleri, Anında Karşınızda

THY ile uyum içerisinde olduğumuz ucuzucakbileti.net olarak kaliteli uçuş ve birbirinden güzel kampanyalarla rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Çünkü uçak bileti satın alma işlemlerinizi güvenilir ve pratik bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla hizmet veren firmamız, online hizmetlerden de yararlanmanızı sağlamaktadır. Ayrıca mobil cihazlarınız üzerinden de hızlı bir şekilde hizmet alabiliyorsunuz. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde THY Uçak Bileti alarak güvenli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde bulunan şehir rehberi turumuza katılarak Türk Hava Yolları üzerinden seyahat edebileceğiniz tüm bölgeleri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca THY Ucuz Bilet garantisi verilmektedir. İnternet sitemiz ya da mobil cihazlarınız üzerinden alacağınız biletlerde de sizler için hazırladığımız kampanya ve promosyonlardan da yararlanabiliyorsunuz. Firmamız bu hizmetleri verirken ayrıca site üzerinde rezervasyon kolaylığı ve uçuş arama özelliğini de müşterilerine sunmaktadır.

Avrupa’nın En iyi Havayolu, Her Mevsim Kampanyalarıyla Sizinle!

Bilindiği üzere özellikle sonbahar ve kış aylarında uçak biletleri oldukça indirimli olarak sunulmaktadır. THY uçak bileti bu anlamda müşterilerini yalnız bırakmamakta ve birçok indirim ve kampanyayı da beraberinde getirmektedir. Bu kampanyalara örnek verecek olursak; Avrupa’nın en iyi Havayolu olarak bilinen Türk Hava Yolları şimdi yurt içi seyahatlerinde sadece 100 TL fark ödeterek Business Class Konforunu sizlerle paylaşıyor. Bunun yanında ailenizle yapacağınız yurtiçi seyahatlerde %15’e varan indirimler de sunmaktadır. THY’nin ayrıcalıklı dünyasını tercih ederek sizde rahat ve güvenilir bir uçuş fırsatını yakalayabilirsiniz. Birçok Avrupa ülkesine de aktarmasız olarak uçuş imkânı sağlayan THY Viyana, Münih, Hannover, Londra ve Köln’e çok uygun fiyatlarla uçuç hizmeti vermeye devam ediyor. Sektör ortalamalarının üzerinde bir büyüme trendi yakalayan ve sektörü ortalamalarının altında satış ve dağıtım giderlerine sahip olan THY, müşteri memnuniyetini sağlayarak ve sürekli olarak yenilikçi bir misyon benimseyerek ülkemizde ve tüm Avrupa’da hizmet vermeye devam edecektir.

Ucuzucakbileti.net üzerinden alacağınız THY uçak biletleriyle bu ayrıcalıkların tamamından faydalanabiliyorsunuz. Tek site üzerinden tüm havayollarına ulaşabileceğiniz ve alacağınız hizmetle birlikte kazanacağınız promosyonları da kullanarak dilediğiniz bölgeye ulaşmanız artık çok kolay. Bunlarla birlikte kullanıcılarımız THY’nin tüm fırsatlarına sitemiz üzerinden ulaşabilir ve ayrıca sürekli olarak firma kampanyalarından haberdar edildiği için rahatlıkla ulaşabilmektedir. THY Rezervasyon işlemlerini de hızlı alt yapı sayesinde kesintisiz olarak yapabilir ve online işlemler üzerinden bilet takibinizi yapabilirsiniz. Firmamızın sunduğu hizmetlerden yararlanmak ve THY ile harika bir yolculuğa çıkmak isteyenlerin adresi olan ucuzucakbileti.net Türk Hava Yolları tüm kampanyalarını sizlerle buluşturuyor ve %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları Destek Verdiği Alanlar

Türk Hava Yolları sivil havacılık sektöründeki farklı firmalar ile ayrıca eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu anlamda yurtiçi ve yurtdışı havacılık firmalarına, seyahat acentelerine, birçok üniversiteye, kargo firmalarına, sivil havacılık sektöründeki firmalara ve havalimanı işletmelerine de eğitim ve danışmanlık konusunda gerekli desteği fazlasıyla vermektedir. Firma ayrıca bazı spor kulüpleriyle de spor kulüpleri ile de sponsorluk anlaşmaları gerçekleştirmektedir. Bu kulüpler dünyanın en önde gelen büyük markalarıdır. Barcelona, Shaktar Donetsk ve Manchester United gibi kulüplerin resmi havayolu taşıyıcılığı görevini üstlenmiştir.

  • Yorumlar
    Konu Değerlendirmesi
Yorumlar

Dahası mı?
diğer konularımıza da gözatın.

Gerekli alanlar var
Lütfen Bekleyiniz...
Sizin için en uygun uçuşları hazırlıyoruz.
iOS Uçak Bileti